?

Log in

No account? Create an account

Предыдущий пост | Следующий пост

Оригинал взят у dasha_slonenya в Супернамотка - наші перші фіналісти!
Ура! Нарешті ми готові оголосити результати нашого першого міні-конкурсу Супернамотка. Дякуємо чарівним слінгомамам за участь у ньому! Сподіваємося, що у другому етапі нам буде не менш приємно оцінювати конкурсні роботи. А тепер - про наших переможців.Два переможці від суддів були визначені після аналізу оцінок жюрі. Досвідчені та суворі судді нашого конкурсу прискіпливо оцінювали намотки учасниць, зважаючи на техніку намотки, види з різних ракурсів та відповідність віку слінгожителя і ретельності намотки. Вибір був непростий, і серед тих, чиї намотки жюрі так чи інакше відзначило - 22. iren_doroshenko, 21. gurani_e, 5. anna_vy, 28. oksanka_tigra, 3. staatsanwalt_87, 9. as_match, 8. ellyrasso, 26. mimicrya, 27. elfiangel та 20. arisutwin. Так тримати! :)

Першим переможцем стає Аня 7. mama_slavka (і зелений-зелений пост НА ЛУКАХ ПОЛТАВЩИНИ)! На неї чекатиме приз від margabeja. У її крамниці Лавка Чудес belousoffa.wix.com можна знайти неймовірні креми, мила, шампуні ручної роботи, що нікого не лишать байдужими та задовольнять потреби найвимогливіших замовників. А зварений руками косметолога-чарівниці дитячий крем подбає про ніжну шкіру малятка і матусі за будь-якої погоди:)Вітаємо і другого переможця - Юлю 12. yulasy (і фотосет СУПЕРНАМОТКА) )! Вона отримує знижку 15% на пошив зручного і витривалого ерго від майстрині petric_anna (ВК vk.com/petricanna, ФБ facebook.com/petricanna). Якщо ж ерго-рюкзак для нашої переможниці неактуальний, знижку можна використати і на інші речі, які шиє Аня Петрик - універсальні слінгонакидки, комфортні слінговставки до курток, теплу термобілизну для діток і дорослих.І, як ви пам'ятаєте, модератори теж не змогли лишитися осторонь і нагороджують учасницю з гарною намоткою та найцікавішим постом. Ох, як нелегко далося обрати лише одну історію, адже такі гарні пости були у 18. marynaarkhypova, 20. arisutwin, 21. gurani_e, 8. ellyrasso, 27. elfiangel і 2. kasyavinnn! Дівчата молодці, дякуємо!

І все ж місце від модераторів і слінгоблокнот від майстрині Анни Волохи (крамничка з неповторними і дуже гарними блокнотами на Etsy www.etsy.com/ru/shop/slingonotebook) отримує Аня 5. anna_vy та її історія слінгоносіння і прагнення до досконалості ИДЕАЛЬНЫЙ (?) КНК! Хай блокнот стане маминим помічником у щоденних справах і радує око своєю слінговою обкладинкою.

Усі три переможці візьмуть участь у фінальному розіграші призів конкурсу! А ми (та й не лише ми) чекаємо на ваші нові пости:) Поки стоїть гарна погода, поспішаймо покрасуватися у добре знайомих або свіжо опанованих намотках робін і поппінс!

Бажаємо побільше ретельних намоток, вдалих ракурсів фото і просто гарного настрою від слінгування!